sobota, 26 września 2015

Poznajcie nasze okolice - Latarnia morska w Gąskach

Poznajcie nasze okolice - Latarnia morska w Gąskach

 
Lato się co prawda już skończyło, a ja zabieram Was dziś na wspominki. Specjalnie kilka z naszych wypraw zostawiłam na później aby móc powspominać ciepłe lato :)

piątek, 25 września 2015

Moja nowa miłość - balsam pod prysznic Oillan

Moja nowa miłość - balsam pod prysznic Oillan

Przyznam, że w kwestii balsamów do skóry jestem bardzo wybredna. Nie lubię gdy coś jest lepkie, źle się rozprowadza i trzeba długo czekać aż się wchłonie, bo zwyczajnie przy dwójce dzieci często brak mi czasu. Nie wspomnę ile to razy kupiłam balsam, raz użyłam i stał na półce aż w końcu się przeterminował albo oddałam go siostrze czy koleżance. Tym bardziej zachwycam się faktem, że w końcu znalazłam swój balsam idealny :)

czwartek, 24 września 2015

Jesienne inspiracje

Jesienne inspiracje

https://pl.pinterest.com/pin/443745369513264252/
Dziś za oknem zaświeciło u nas piękne słoneczko. Pogoda cud malina, tylko ubrać się i iść na spacer. Niestety Misiek z przedszkola przyniósł pierwszą chorobę w tym sezonie, więc jesteśmy uziemieni w domu :( Ale żeby nam smutno nie było już nastrajamy się jesiennie i szukamy inspiracji jak przygotować się na jesień. Bo przecież jesień tyle pięknych skarbów ze sobą niesie. Może w weekend choroby odejdą i pozwolą nam skorzystać z pięknej pogody.

środa, 23 września 2015

Poznajemy alfabet

Poznajemy alfabet

Alfabet to ciężka sprawa, tyle w nim liter, że ciężko zapamiętać. A język polski posiada kilka gratis ;)  A jeśli już się za naukę zabierzemy to warto wspomóc naukę odpowiednią literaturą ;)

Na pewno na zdjęciach z blogowego spotkania wypatrzyliście u mnie książeczkę. Dziś słów kilka o niej :)

wtorek, 15 września 2015

Spotkanie blogujących mam w Koszalinie - cz.2 - Sponsorzy

Spotkanie blogujących mam w Koszalinie - cz.2 - Sponsorzy
 Dziś troszkę na szybko pokażę Wam w skrócie moją górę prezentów, którą wywiozłam ze spotkania blogujących mam, o którym pisałam Wam ostatnio -> o tutaj.
Organizatorki bardzo się postarały i do domu puściły nas z wyładowanymi po brzegi torbami ;)

środa, 9 września 2015

Spotkanie blogujących mam w Koszalinie

Spotkanie blogujących mam w Koszalinie
Internet to wielka przestrzeń i czasami ciężko trafić jest na wybraną osobę. Nie każdy podpisuje się imieniem, nazwiskiem, nie każdy chwali się gdzie mieszka. Już pewien czas szukałam osób z Koszalina i okolic. Skutek raczej był opłakany, aż pewnego razu trafił am na jedna mamę... mamę która akurat organizowała spotkanie ;-) I tak dzięki Milenie z bloga Cytryniaki miałam okazję uczestniczyć w moim pierwszym blogowym spotkaniu :)

wtorek, 8 września 2015

Pomysły na jesienno-zimowe wieczory

Pomysły na jesienno-zimowe wieczory
Z dnia na dzień z wielkich upałów przeszliśmy na szaro-burą jesienną pluchę. W domu zapanowały nudy, nikomu nic się nie chce, każdy snuje się po domu i szuka sobie zajęcia..bo na dwór zwyczajnie nie chce się wyjść gdy pada.. Dziś mam dla Was zajęcie na kilka dobrych wieczorów, no przynajmniej nam to kilka zajęło, a to jeszcze nie koniec ;) Bo przecież przed nami mnóstwo jesienno-zimowych wieczorów, które jakoś trzeba sobie zająć :)

"Gry i zabawy z wypychankami" - wyd. Zielona Sowa

piątek, 4 września 2015

Lodowa niespodzianka

Lodowa niespodzianka

Jak zająć dziecko i mieć chwilę wolnego np. na przygotowanie obiadu? Na pewno znacie wiele sposobów i nie jeden próbowaliście...

wtorek, 1 września 2015

Jestem sobie przedszkolaczek

Jestem sobie przedszkolaczek

Dziś jest dzień szczególny, dzień przełomy. Jeszcze nie dawno trzymałam w rękach małe zawiniątko a dziś to już całkiem duży rezolutny przedszkolaczek.

Copyright © 2014 Łobuziaki , Blogger