wtorek, 25 sierpnia 2015

"Tappi i wielka burza"

"Tappi i wielka burza"

Burze to jak dla mnie niezbyt atrakcyjne zjawisko. Od zawsze się ich bałam, gdy byłam mała często się gdzieś chowałam i czekałam.. czekałam aż się skończy. Mój Misiek również się ich boi. W dzień staramy sobie umilić czas zabawą, czytaniem - wówczas jakoś szybciej leci ten czas :) A czy wiecie, że u Tappiego też była burza?

piątek, 14 sierpnia 2015

Szydełkowe kreacje

Szydełkowe kreacje

Nie wiem czy wiecie czy też nie, ale uwielbiam różne techniki handmade.  Najczęściej towarzyszy mi szydełko bo zwyczajnie można zabrać je wszędzie, można przerwać w dowolnym momencie, a gdy wymyśla się swoje wzory to nie trzeba mieć żadnego innego przy sobie. Jak dla mnie jest to doskonała chwila relaksu ale i również odstresowania. Często należy coś policzyć, więc głowa zajmuje się czym innym ;)

środa, 12 sierpnia 2015

"Tappi i urodzinowe ciasto"

"Tappi i urodzinowe ciasto"

W naszej małej biblioteczce pojawiło się ostatnio kilka wspaniałych nowości. Z okazji urodzin pojawiła się też urodzinowa książeczka o jednym z naszych ulubionych bohaterów. Wiking Tappi bo o nim mowa obchodzi swoje urodziny, podobnie jak niedawno mój Misiek :)

środa, 5 sierpnia 2015

Światowy tydzień karmienia piersią

Światowy tydzień karmienia piersią

http://www.medela.com/PL/pl/breastfeeding/products/pumping/mini-electric.html


poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Poznajcie nasze okolice - Bursztynowy Pałac Strzekęcino

Poznajcie nasze okolice - Bursztynowy Pałac Strzekęcino

Dziś coś odpowiedniego na niedzielny spacer. Strzekęcino to niewielka miejscowość w okolicach Koszalina do której warto zawitać aby złapać chwilkę relaksu. Miejsce które chciałabym Wam pokazać to właściwie ogrody hotelu Bursztynowy Pałac. Oprócz wspaniałego ogrodu w którym możemy nacieszyć oko zielenią, możemy w hotelowej restauracji wypić kawkę czy zjeść obiad, a gdy jesteśmy przyjezdni skorzystać z noclegu.

Copyright © 2014 Łobuziaki , Blogger