poniedziałek, 3 listopada 2014

6. Plan - Mini kuchnia

Też chcę, też muszę, też potrzebuję. Zakochałam się w pomyśle posiadania kuchni :) Nie, nie dla siebie.. ja już mam, ale dla moich makuchów. Przeszukuje internet, poszukuję pomysłów i nie wiem co wybrać. Bo Ci co oglądali wiedzą, że wybór jest ogromny.
Dla ułatwienia przyjęłam sobie kilka kryteriów, więc powinna mieć: piekarnik, lodówkę, zlew, półki.
Dziecięcych zabawek jak wiadomo ciągle przybywa więc pewnie i u nas będzie "dochodził" sprzęt kuchenny, a różne szafeczki, półeczki w kuchni będą idealne do przechowywania tych rzeczy.

A spośród kuchni możemy wybierać: drewniane, plastikowe, używane czy nowe możemy też sami zmontować kuchnię. A oto kilka przykładów kuchni które mi się podobają. Niestety część jest poza zasięgiem finansowym...


Wspaniałe kuchnie drewniane:
1. Kuchnia Czerwona Retro KidKraft

http://wonder-toy.com/kuchnie-dla-dzieci-kuchnia-czerwona-retro-kidkraft-wonder-toy/p,152105


2.Kuchnia - Wielka Pastelowa KidKraft


3. Romantyczna kuchnia KidKraft

4. Magiczna kuchnia KidKraft
5. Niebieska kuchnia Retro KidKraft

Plastikowe kuchnie
1. Kuchnia Smoby Cherry
2. Kuchnia Smoby Mini Tefal Studio XL

3. Kuchnia Smoby Studio czerwona

4. Kuchnia Smoby

a może własnoręcznie robiona :)

Do naszego pokoju pasowałaby niestety najbardziej plastikowa z uwagi na posiadany warsztat samochodowy (odziedziczony - więc wyboru nie było). Ale te drewniane są zachwycające. I jaką tu wybrać, może podpowiecie jakąś fajną w rozsądnej cenie, może znajdzie się ktoś kto podpowie czego unikać, na co zwracać uwagę :) Wiem, wiem dziecko ucieszy się z każdej.. ale nie chciałabym żeby za tydzień np się rozsypała.

A na koniec takie oto nowości do nas dzisiaj przyszły :) Relacje z nich niedługo, powiem tylko, że Misiek nie może się oderwać :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Łobuziaki , Blogger